Studiepunten

Hieronder staat een tabel met het aantal studiepunten van de Mesologie.
DA = Docent-afhankelijk lesuur (contactuur)
T = Theorieles
P = Praktijkles
DO = Docent-onafhankelijk lesuur, uitvoeren van opdrachten / taken
ZS = Zelfstudie-uren

Studiebelasting: gemiddeld circa 20 uur / week.

Met onderstaande tabel voldoet de Academie voor Mesologie ruimschoots aan de Benchmark Naturopathy van de wereldgezondheidsorganisatie (WHO) van 2010. (zie Benchmarks Naturopathy (WHO).

 

VAKcontacttheoriepraktijkopdrachtzelfstudie
2017DATPDOZS
Anatomie8484084168
Fysiologie8888088176
Pathologie8888088176
Biochemie, nutrikinetiek363603672
Uitsluiting, klinische les, Dif.diagnostiek404004080
Neurologie383083890
Evolutieleer, embyrologie16160048
Farmacologie, laboratorium30300090
Homeopathie, Fytotherapie5050050100
Electro Fysiologische Diagnostiek (meting)2613133939
Oosters (TCM, Ayurveda)86483811496
Lichamelijk onderzoek8888024024
Psychologie (TPR)6432325864
Orthomoleculair, voedingsleer404002880
Mesologie6464048128
Bedrijfskunde, gezondheidszorg, wet363607472
Integratie onderzoek en behandelen3216165432
Co-Therapie (stage)38020360020
TOTAAL (Vertikaal)128673954710791555
TOTAAL (DA + DO + ZS)3920
TheorieT739
PraktijkP547
Docent-afhankelijk lesuurDA1286
Docent-onafhankelijk (opdracht)DO1079
ZelfstudieZS1555
European Credit Transfer SystemECTS140